Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Sport

Kõik kategooria uudised

• Maailma kuulsaim rulataja tuleb Simple Sessionile võistlusi kommenteerima

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 9:12 188

Kodulinnas San Diegos 9-aastaselt oma vennalt saadud vana rulaga sõitma hakanud Anthony Frank Hawk arenes oma kodukandi rulapargis harjutades väga kiiresti ning pani juba 12-aastaselt California amatöörvõistlusi kinni. 14-aastaselt sai temast profirulataja ning 16-aastaselt juba maailmameister, keda tunti kui imelast ning kes teenis rohkem kui tema õpetajad

• USA poole teele asunud Kelly Sildaru: sinikas on paranenud

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 7:21 156

Kui X-Mängudel on noor eestlanna varemgi võistelnud, siis üle aasta toimuv täiskasvanute MM on tema jaoks esmakordne kogemus. "Ma olen väga elevil ja mul on väga hea meel, et lähen tagasi X-Gamesile ja samuti, et saan võistelda ka oma esimesel MM-il, nii et olen väga põnevil," sõnas Sildaru. Hiljuti Dew Touril saadud sinikas jättis 16-aastase Sildaru

• Maailma kuues reket langes Austraalias konkurentsist

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 6:56 153

Avaseti 6:4 võitnud Anderson kaotas seejärel initsiatiivi ning kaotas kolm setti järjest. Maailma 39. reketi Tiafoe võidunumbriteks kirjutati lõpuks 4:6, 6:4, 6:4, 7:5. Tavapäraselt ülivõimsa serviga Anderson oli oma leivaelemendiga pisut hädas - ta lõi enda kohta vähe, vaid 13 ässa ning võitis esimese servi pealt vaid 74 protsenti punktidest, teise

• NBA-s nähti pöörast skooriõhtut: neli meeskonda viskasid üle 140 punkti, Warriors püstitas NBA rekordi

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 6:24 172

Uue NBA rekordi püstitas Golden State Warriors, kes kostitas Nuggetsit esimesel veerandajal suisa kümne tabava kolmese ja 51 punktiga. Varem polnud mitte ükski NBA meeskond ühe mängu esimesel veerandil nii suurt skoori kirja saanud - varasem tippmark oli 50. 142:111 võidumängus viskasid Stephen Curry ja Klay Thompson mõlemad 31 punkti, Kevin Durant lisas

• Konstantin Vassiljevi patiseis võib jätkuda: Piasti sõnul ei ole Eesti koondislasele pakkumisi tehtud

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 5:59 174

Vassiljev on juba suvest saati mänginud Poola kõrgliigaklubi duubelmeeskonnas Poola madalamates liigades. Meeskond ei ole Eesti koondislase teenetest huvitatud, aga klubi ja mängija ei ole lepingu lõpetamise rahaasjus kokkuleppele jõudnud ning seetõttu on juba tükk aega kestnud paras patiseis. Nüüd andis Gliwice Piast oma kodulehel teada, et konkreetsed

• Kontaveit: ma ei mänginud hästi, olin krampis

kolmapäev, 16. jaanuar 2019. a 3:23 181

„Ma ei mänginud hästi, olin kuidagi krampis ega tundnud end vabalt,” tunnistas Kontaveit. „Sama oli ka turniiri esimese kohtumises. Kas ootasin endalt sel turniiril rohkem või mis, aga vabadust mängus polnud.” Kontaveit tõi välja kaotuse põhjused. „Olin passiivsem, Sasnovitš seevastu kindlam ja ta mängis ka otsustavaid punkte paremini. See saigi otsustavaks

• Vigastatud Harry Kane`i tuleb asendama Barcelona ründaja?

teisipäev, 15. jaanuar 2019. a 21:51 125

Tottenham oli Malcomi palkamisest väga huvitatud juba eelmisel suvel, kuid 21-aastane Bordeaux mängumees otsustas siis liituda Barcelonaga. Kataloonia suurklubis on brasiillane saanud aga väljakule vaid viieks liigamänguks ning Barcelona olevat nüüd valmis Malcomi laenule andma. Kuna Malcom on suuteline edukalt mängima nii vasakul kui paremal äärel ning ka keskel

• Nooruke Mick Schumacher liitus Ferrari akadeemiaga

teisipäev, 15. jaanuar 2019. a 19:04 101

Nooruke Schumacher teeb eeloleval hooajal debüüdi Vormel 2 sarjas, sõites Perma meeskonna ridades. Ferrariga sõlmitud lepingu kohaselt saab Schumacher sel aastal õiguse kaasa lüüa ka vormel 1 sarja kahel testisõidul, teatab BBC. Tänastest F1 pilootidest on Ferrari akadeemia kaudu kuninglikku sarja pääsenud Charles Leclerc, kellest saab sellest hooajast

• Eesti jalgpallikoondis tegi Dohas aasta teises mängus Islandiga väravateta viigi

teisipäev, 15. jaanuar 2019. a 18:39 126

Eesti parim võimalus avanes 83. minutil, kui Hindrek Ojamaa täpne sööt leidis karistusalas vabaks jäänud Henri Anieri, kuid paraku suunas vahetusest sekkunud ründaja palli peaga napilt üle värava. Islandi meeskonnal oli ohtlikke olukordi rohkem, ent ka neil jäi otsustaval hetkel täpsusest puudu. Kahel korral tegi hea tõrje meie väravavaht Marko Meerits

• Tõsine löök Tottenhamile: Harry Kane`i ootab mitmekuune mängupaus

teisipäev, 15. jaanuar 2019. a 17:54 128

Tänavu 20 väravat löönud Kane tegi pahkluule viga pühapäeval 0:1 kaotusmängus Manchester Unitedi vastu ning täna andis Tottenhami klubi teada, et 25-aastane ründaja saab uuesti treeningutega alustada alles märtsikuus. Seega tuleb Põhja-Londoni klubil Kane`ita hakkama saada ka mõlemas Meistrite liiga kaheksandikfinaalmängus Dortmundi Borussiaga. Lisaks