Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Purjetamise match race Euroopa meistrivõistlustel selgusid poolfinalistid

pühapäev, 12. august 2018. a 5:11
10 0

Veerandfinaalis said kõrgema asetuse teeninud paatkonnad valida endale vastase. Esimesena valida saanud eestlane Mati Sepp otsustas rootslase Kim Klingi kasuks. Napilt purjetamise maailma edetabelis 30ne parema sekka mahtuv rootslane oli enne veerandfinaali algust lootusrikas. Kim Kling:„Meie eesmärk on võita ning seepärast veerandfinaali pääsemine üllatuseks ei tulnud. Eelsõitude tulemused olid meie kasuks, pääsesime veerandfinaali läbi surnud ringi. Võitsime õigeid vastaseid ja eks meil oli natuke õnne ka.“ Küsimusele, kas talle tuli üllatusena, et Sepp just teda valis, vastas Kling, et nad eeldasid seda kuna olid veerandfinaali pääsejatest madalaima asetusega. Matchide vahega 3:1 sai poolfinaali pääsu Seppa juhitud meeskond, Kling lõpetas võistluse 8. kohaga.

Kolmandas paaris olid vastamisi Pavel Lipavsky (RUS) ja teine prantsuse meeskond Simon Bertheau juhtimisel, millest väljus võitjana 3:1 seisuga Bertheau.

Allikas: sport.delfi.ee