Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Moskva CSKA pääses Euroliiga play-offi avamängus ehmatusega

teisipäev, 17. aprill 2018. a 19:07
7 0

Põhiturniiri edukaim meeskond võitis viimasena play-offi jõudnud Himkit 98:95 ja asus kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat 1:0 juhtima.

Himki võitis avaveerandi 34:25 ning juhtis poolajavileks 54:46 ja otsustava perioodi eel 75:72. Viimasel neljandikul jäid aga külalised kolmeks esimeseks minutiks kuivale ning lasid CSKA-l teha 11:0 spurdi. Aleksei Švedi tabav kaugvise tõi Himki lõpuminuti alguses veel kolme punkti kaugusele (90:93), kuid viimaseid sekundeid mängisid kindlamalt ikkagi CSKA-lased.

CSKA resultatiivseim oli hispaanlane Sergio Rodríguez, kes tabas viis kaugviset (8-st) ja tõi 21 punkti. Švedi arvele kogunes 22 silma (kolmesed 4/12), kuus resultatiivset söötu ja viis lauapalli.

CSKA ja Himki jaoks oli tegemist omavahelise 100. kohtumisega ning CSKA on nüüd võitudega peal 82:17. Alates 2014. aastast, kui armeelaste peatreeneriks sai Dimitrios Itoudis, on üldskoor CSKA kasuks 17:2.

Allikas: sport.delfi.ee