Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Martin Reim tegi Eesti algkoosseisus suure üllatusvaliku: Poola kuuenda liiga mees Vassiljev alustab!

laupäev, 8. september 2018. a 17:56
28 0

Eesti peatreener Martin Reim tegi algkoosseisus ühe suure üllatusvaliku: nimelt alustab kohe esimestest minutitest väljakul Konstantin Vassiljev, kes on teadupoolest oma koduklubis Piasti Gliwices jäänud soosingust välja ning peab aega veetma madalamates amatöörliigades pallivas duubeltiimis. Kui enne kohtumist eeldati algrivistusse Ilja Antonovit, siis just tema asemel ongi põhirivistuses Vassiljev.

Väikeste vigastuste tõttu ei alusta ka tavapärased põhimehed Joonas Tamm ja Taijo Teniste.

Eesti: Mihkel Aksalu, Gert Kams, Nikita Baranov, Madis Vihmann, Karol Mets, Artur Pikk, Artjom Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Henrik Ojamaa, Siim Luts, Henri Anier.

Kreeka: Vassilis Barkas, Kostas Manolas, Andreas Bouchalakis, Kostas Fortounis, Kostas Mitroglou, Vasilis Torosidis, Dimitris Kourbelis, Dimitris Pelkas, Sokratis Papastathopoulus, Petros Mantalos, Charalambos Lykogiannis.

Eesti kuulub Rahvuste liigas C-divisjoni 2. alagruppi, kus lisaks Kreekale on veel Soome ja Ungari. Kõik meeskonnad mängivad omavahel kaks korda läbi ning mängud peetakse septembrist novembrini.

Kreeka on Eesti koondise jaoks viimasest ajast tuttav vastane, kuna kohtuti ka viimati kavas olnud MM-valiksarjas. 2018. aasta MM-i valikturniiril peetud omavahelistes kohtumistes jäi Piraeuses toimunud matš 0:0 viiki ning Tallinnas peetud lahingu võitsid kreeklased 2:0.

Allikas: sport.delfi.ee