Ragnar Klavan taas algrivistuses, Cagliari on AS Roma vastu kaotusseisus

laupäev, 8. detsember 2018. a 17:51

7 0

Esimese poolaja järel on AS Roma 2:0 eduseisus. Esmalt kasutas Bryan Cristante 14. minutil ära Cagliari poolkaitsjate laiskuse ja kõmmutas kauglöögi värava nurka. 41. minutil sai Aleksandar Kolarov proovida karistuslööki, kust ta müüri põrkest palli ka väravasse toimetas.

Cagliari andis enda Twitteri kontol teada ka seekordse matši algrivistuse ning teiste seas jookseb põhikoosseisus väljakule ka hiljuti vigastusest taastunud Klavan.

Turniiritabelis hoiab Cagliari praegu 16 punktiga 13. kohta. AS Roma on samal ajal 20 silmaga seitsmendal positsioonil. Liidrikohal on Torino Juventus 43 punktiga.

Klavan on sel hooajal Serie A-s pidanid praeguseks seitse matši. Pärast vigastuspausi on ta seni mänginud ainult 2. detsembril Frosinone vastu.

Allikas: sport.delfi.ee