Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Konstantin Vassiljev raskes seisus: "Praegu olen meeskonnast kõrvaldatud."

pühapäev, 22. juuli 2018. a 13:07
23 0

Piast peab Poola kõrgliigas uue hooaja esimese kohtumise esmaspäeval, 23. juulil. Klubi peatreener Waldemar Fornalik otsustas, et Eesti koondise poolkaitsja ei mahu nende 26 mängija sekka, kes sel hooajal Ekstraklasas mängima hakkavad.

“Praegu olen meeskonnast kõrvaldatud. Seis on kindlasti raske, kuid mnikord juhtub nii,“ sõnas ta nüüd Poola väljaandele Przeglad Sportowyle. Käimasoleva hooaja eel treenis ta lisaks ka Piasti põhimeeskonnast eraldi.

Kui Eesti koondises on Vassiljevil tulnud mitmel puhul leppida vahetusmängija rolliga, siis Gliwices taandus ta eelmise hooaja lõpus samuti meheks, kes tuli teisel poolajal pingilt mängu. Hooaja viimases ja kõige tähtsamas matšis jäeti poolkaitsja aga üldse koosseisust välja. Tabeli lõpus virelenud Gliwice vajas viimases voorus kindlasti võitu ja otsese konkurendi Nieciecza üle 4:0 võit vormistatigi.

“Minu koosseisust välja jätmine oli treeneri otsus. Tervisega on kõik korras. Treener lihtsalt otsustas nii. Sellist asja võis viimaste mängude põhjal oodata,” andis Vassiljev mai lõpus Delfile mõista, et ta ei kuulunud lõpuks enam üldse peatreener Waldemar Fornaliki valikusse.

Allikas: sport.delfi.ee