Receive up-to-the-minute news updates on the hottest topics with NewsHub. Install now.

Britid võtsid 1500 meetris kaks medalit, etiooplanna jooksis 5000 meetris EMi rekordi

pühapäev, 12. august 2018. a 18:45
12 0

Võimsa soolojooksu teinud 25-aastane Muir lõpetas ajaga 4.02,32, hõbeda sai Poolat esindav Sofia Ennaoui (4.03,08) ja pronksi britt Laura Weightman (4.03,75).

Naiste 5000 meetri jooksus teenis kuldmedali Etioopiast pärit Sifan Hassan, kes esindab Hollandit ja võitis Euroopa meistrivõistluste uut rekordit tähistava 14.46,12-ga.

Hõbeda sai britt Eilish McColgan ajaga 14.53,05, pronksi Türgi esindaja Yasemin Can 14.57,63-ga. Keeniast pärit Iisraeli jooksjal Lonah Chemtai Salpeteril läks ringide loendamine sassi ning ta tõstis käed võidukalt üles juba eelviimase ringi lõpetamise järel. Lõpuks langes väsinud keenialanna neljandaks, kuid püstitas sellele vaatamata Iisraeli rekordi 15.01,00.

Allikas: sport.delfi.ee